Hlidání inzerátu Nastavení služby

 Podmínky inzerce

 1. Inzerovat může jen osoba starší 18 let.   
 2. V případě, že se jedná o občana cizí země, musí být v této zemi zletilý (plnoletý).   
 3. Inzerent se musí řídit zákony ČR, popř. země, ve které je občanem.   
 4. Údaje poskytnuté inzerentem musí být pravdivé (včetně vložených fotek). V případě poskytnutí napravdivých údajů může provozovatel webu požadovat zaplacení náhrady vzniklé škody (např. při použití cizích fotek stažených z databank atd.)
 5. Údaje, poskytnuté při vložení inzerátu musí být poskytnuty zcela dobrovolně a bez nátlaku.   
 6. Poskytnuté údaje slouží výhradně pro inzerci na všech webech provozovatele a ze strany provozovatele nesmí být zneužity nebo dále šířeny. Zákon o ochraně osobních údajů.   
 7. Provozovatel může poskytnuté kontaktní údaje použít pouze pro komunikaci s inzerentem popř. pro zasílání akčních nabídek související s tímto inzertním webem. Na webech provozovatele může být zveřejněn telefonický nebo emailový kontakt na inzerenta a to za účelem, aby inzerenta mohl kontaktovat zájemce o služby, které inzerent nabízí.   
 8. V textu inzerátu ani na fotkách nesmí být uvedeny odkazy na jiné stránky, nesmí být uvedeny emailové adresy ani telefonní kontakty. Tyto informace budou z textu inzerátu smazány a na fotce rozmazány! Telefonní kontakt je vždy uváděn v detailu inzerátu jako samostatný údaj!   
 9. V případě, že inzerent použije vulgární, rasistické nebo jinak nevhodný obsah, který by mohl být v rozporu se zákonem, poskytovatel si vyhrazuje právo takový inzerát nezveřejnit.   
 10. Inzerent může využít zvýraznění inzerátu (pomocí nálepky HIT nebo topování, což je přesun inzerátu na přední pozici).
 11. V případě porušení těchto inzertních podmínek nebo neuvedení pravdivých informací (např. špatného tel. čísla, cizí fotky atd.) má právo provozovatel s okamžitou platností inzerát stáhnou do té doby, než bude ze strany inzerenta sjednaná náprava. Inzerent v tomto případě nemůže žádat finanční kompenzaci nebo vrácení peněz, např. u placené inzerce. Ke stažení inzerátu může dojít i v případě, že kontakt na inzerenta bude naplatný nebo neexistující.   
 12. Inzerát musí být zařazen do kraje a okresu, ve kterém dívka nabízí své služby na privátu. Pokud nabízí i eskort, nemůže být inzerát v jiné kategorii, než je místo, kde své služby nabízí (např. místo svého bydliště).  
 13. Inzerce může být zveřejněna i na ostatních webech provozovatele.   
 14. Provozovatel může ponechat inzerát dívky/privátu na webech provozovatele i po zkončení placeného období nebo po zkončení období poskytnutého dívce/privátu na vyzkoušení účinnosti inzerátu. Inzerent má však právo požádat o stažení inzerátu.   
 15. V případě, že inzerent již své služby neposkytuje nebo přerušil činnost nebo změnit kontaktní údaje či jiné poskytnuté informace, je povinnen tuto změnu nahlásit provozovateli webu na email eroticke.privaty@gmail.com. Při nesplnění této podmínky má provozovatel právo na smazání nebo pozastavení inzerátu a o bez nároku na vrácení peněz, např. u placené inzerce.